Положення доставки

Обраний Вами товар може бути доставлено у декілька способів в залежності від терміну, відстані до об'єкту, ціни та зручності доставки. Ми намагаємося періодично вдосконалювати відділ доставки для клієнтів, виходячи з чого на цій сторінці можуть поновлюватись та додаватись нові способи доставки.  Ми розподілимо способи доставки за типами.

Самовивіз

Ви обираєте товар та оформлюєте замовлення, у процесі  оформлення замовлення на стадії обрання способу доставки - оберіть будь-ласка "Самовивіз" та вкажіть у який із магазинів мережі доставити Ваше замовлення. Коли товар буде доставлено до магазину із Вами зв'яжеться представник або Вам надійде текстове повідомлення на мобільний телефон, якщо Ви вказували його при оформленні замовлення чи у особистому кабінеті для інформування про те, що Ви можете приїхати до магазину для приміряння та придбання товару.

Для всіх інших способів доставки ми не можемо гарантувати на 100%, що товар, який Ви замовили прийде у неушкодженному стані, але із нашої сторони обіцяємо, що ми перевіримо товар перед відправкою та запакуємо у надійні коробки з нанесенням відповідного маркування. 

Увага! Якщо Ви впевнені в тому, що товар Вам повністю підходить Ви можете сплатити за товар наперед в повному обсязі - це дасть можливість зекономити на доставці з огляду на подвійну тарифікацію у випадку "накладеного платежу", коли клієнт сплачує за доставку товару в один бік і за доставку оплати у зворотній.   

Ви завжди можете звернутись за уточненнями через онлайн чат, або мессенджер Facebook.

Мінімальна сума замовлення для обробки складає 100грн. 

Доставка замовлень сумою до 100 грн.
Ви можете замовити товари у інтернет-магазині на загальну суму менше ніж 100 грн та оформити доставку до магазину, для цього оберіть будь-ласка метод доставки “Самовивіз”. Якщо Ви знаходитесь на відстані, або розташування магазинів для самовивозу для Вас не зручне, Ви можете скористатись послугами поштових/логістичних компаній - для цього необхідно обрати метод доставки “Самовивіз” та вказати у коментарі до замовлення або переказати менеджеру по телефону, що Ви бажаєте самостійно сплатити вартість доставки. В даному разі Вам буде нараховано вартість доставки до Вашого відділення/адреси і виставлено рахунок. Після сплати вартості послуг доставки та вартості товарів - Ваше замовлення буде відправлено.

Нова Пошта Доставка Новою Поштою

Безкоштовна доставка

Доставка замовлення буде абсолютно безкоштовною для Вас при умові, що Ви сплатили всю сумму замовлення наперед та на спеціальні товари із позначкою “Безкоштовна доставка”.

Доставка на Склад Нової Пошти за передоплатою

У процесі  оформлення замовлення на стадії обрання способу доставки - оберіть будь-ласка "Склад НоваПошта передоплата".

У якості компліменту від магазину - товар буде доставлено до обраного Вами складу НовоїПошти абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Таке замовлення потрапить до 1-ї черги обробки замовлень та буде відправлено якомога скоріше навіть у вихідні дні (окрім святкових).

Увага! Якщо товар є належної якості і під час отримання він не підійшов Вам, або з будь-яких причин Ви відмовляєтесь від отримання товару, Вам буде повернуто за нього кошти з вирахуванням за послуги доставки(за необхідності підтверджуємо квитанціями або виписками курєрських/логістичних компаній). Якщо товар, який Вам надійшов має недолік і Ви через цей недолік не маєте наміру його отримувати - Вам буде повернуто кошти у повному обсязі. Недолік має бути видимим або підтвердженим. Детальніше у розділі "Повернення товару"

Доставка на Склад Нової Пошти за післяплатою (накладений платіж)

У процесі  оформлення замовлення на стадії обрання способу доставки - оберіть будь-ласка "Склад НоваПошта післяоплата".
У такому випадку Вам буде сформована квитанція на оплату послуг доставки, після її сплати

товар буде вислано на обраний Вами склад НовоїПошти без оплати, під час отримання товару Ви зможете ознайомитись із його споживчими характеристиками, зовнішнім виглядом, при необхідності здійснити приміряння, після чого сплатити за товар прямо у відділенні НоваПошта або відмовитись від отримання товару, якщо він Вам не підійшов. Нагадуємо! У зв'язку із подвійною тарифікацією  (товар прямує до обраного Вами складу, потім оплата повертається до нашого складу) у даному випадку клієнт сплачує за доставку у обидва кінці маршруту.

Підбір взуття

Послуга доступна із обранням методу доставки “За післяоплатою”. Після оформлення замовлення Ви можете вказати у коментарі до замовлення чи переказати менеджеру по телефону суміжні розміри взуття (до 2-х).

Вам буде сформовано декілька ТТН, після примірки взуття у відділенні НоваПошта - Ви зможете придбати замовлення частково.

У такому випадку Вам буде розраховано вартість доставки в обидва кінці за кожну одиницю товару. А товар буде відправлено тільки після оплати і зарахування коштів за доставку.

Доставка до дверей Новою Поштою за післяоплатою чи передоплатою.

У процесі  оформлення замовлення на стадії обрання способу доставки - оберіть будь-ласка "До дверей НоваПошта післяоплата" або "До дверей НоваПошта передоплата".

Товар буде вислано без оплати або із передоплатою в залежності від Вашого вибору. Нагадуємо! У зв'язку із подвійною тарифікацією та підвищеною ставкою логістичної компанії у даному випадку клієнт сплачує за доставку у обидва кінці маршруту, якщо обраний метод доставки є “НоваПошта післяоплата” та у один кінець якщо метод доставки, що Ви обрали є “НоваПошта передоплата”. Ви завжди можете скористатись перевагами безкоштовних методів доставки (див. вище) .

Після оформлення замовлення на сайті із Вами зв'яжеться менеджер для уточнення всіх питань стосовно доставки товару та його відповідності. Після чого замовлення буде прийнято до обробки, після відправки замовлення Вам буде надіслано номер ТТН (товарно транспортна накладна) за яким Ви зможете відстежувати своє замовлення на сайті НоваПошта або через мобільний додаток IOS, Android. ВІДСТЕЖИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Додаткова інформація

Відправка замовлень здійснюється протягом 3-х робочих днів після оформлення замовлення.

При сплаті замовлення наперед, замовлення відправляється в день оплати при умові повного зарахування платежу на рахунок компанії до граничного часу.

ПН - ПТ: 9:00 - 18:00

СБ: 9:00 - 16:00

НД: 9:00 - 12:00

Замовлення за замовчуванням відправляються у форматі склад-склад. Просимо завчасно вказувати склад і місто одержувача а також номер мобільного телефону та ПІБ при оформленні замовлення, в коментарі до замовлення, будь-яким іншим зручним способом зв'язку.