Доставка товару

Після оформлення замовлення на сайті із Вами зв'яжеться менеджер для уточнення всіх питань стосовно доставки товару та його відповідності. Після чого замовлення буде прийнято до обробки, після відправки замовлення Вам буде надіслано номер ТТН (товарно транспортна накладна) за яким Ви зможете відстежувати своє замовлення на сайті НоваПошта або через мобільний додаток IOS, Android.

ВІДСТЕЖИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

 

Безкоштовна доставка

Доставка замовлення буде абсолютно безкоштовною для Вас при умові, що мінімальна сума на одне замовлення складатиме 500грн.

 

Підбір взуття

Після оформлення замовлення Ви можете вказати у коментарі до замовлення чи переказати менеджеру суміжні розміри взуття (до 2-х)

Вам буде сформовано декілька ТТН, після примірки взуття у відділенні НоваПошта - Ви зможете придбати замовлення частково.

Доставка замовлень сумою до 500 грн.

Ви можете замовити товари у магазині на загальну суму менше ніж 500грн та оформити доставку до магазину (Самовивіз) при цьому вказати у коментарі до замовлення або переказати менеджеру що Ви бажаєте самостійно сплатити вартість доставки. В даному разі Вам буде пораховано вартість доставки до Вашого відділення і виставлено рахунок. Після сплати вартості послуг доставки Ваше замовлення буде відправлено.

Увага! Якщо Ви впевнені в тому що товар Вам повністю підходить Ви можете сплатити за товар наперед в повному обсязі - це дасть можливість зекономити на доставці з огляду на подвійну тарифікацію у випадку "накладеного платежу", коли клієнт сплачує за доставку товару в один бік і за доставку оплати у зворотній  

 

Додаткова інформація

 

Відправка замовлень здійснюється протягом 3-х робочих днів після оформлення замовлення.

При сплаті замовлення наперед, замовлення відправляється в день оплати при умові повного зарахування платежу на рахунок компанії до граничного часу.

ПН - ПТ: 9:00 - 18:00

СБ: 9:00 - 16:00

НД: 9:00 - 12:00

Замовлення відправляються компанією НоваяПочта в форматі склад-склад. Просимо завчасно вказувати склад і місто одержувача а також номер мобільного телефону та ПІБ при оформленні замовлення, в коментарі до замовлення, будь-яким іншим зручним способом зв'язку.